درباره ما

مجموعه فروشگاههای حسینی سال 1351 اولین فروشگاه خود را افتتاح نمود.و در طول 40 سال تجربه با هدف خدمت رسانی به جامعه و ایجاد اشتغال و افزایش سرمایه ، حوزه فعالیتش را در پخش و مونتاژ قطعات یدکی انواع خودروهای سبک ، سنگین ، راهسازی و کشاورزی توسعه داد و با فعالیت روزافزون در حوزه بازرگانی و سرمایه گذاری تعداد شعب خود را گسترش داد.
از دیگر فعالیتهای این فروشگاه با هدف تنوع بخشی  پخش انواع استارت و دینام ماشین آلات سبک و سنگین و لوازم جانبی ، باطری ،لاستیک ، قطعات صنعتی ، بلبرینگ ، تسمه و کاسه نمد می باشد.
مجموعه فروشگاههای حسینی با تمام تلاش سعی دارد با استراتژی ، سیاستها و اقدامات به موقع رشدو توسعه خود را تضمین نماید. در همین راستا با انجام فعالیتهای بازرگانی و سرمایه گذاری مختلف خصوصا در حوزه صنعت و صنایع خودروسازی موفق به اخذ رکوردهای بی نظیری گردیده است.سیاست کلی ما ارائه محصولات متنوع با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب میباشد. در فروشگاههای ما علاوه بر قیمت بی همتا دامنه انتخاب بی همتا نیز خواهید داشت.هدف اصلی فروشگاه حسینی برآوردن انتظارات مشتریان است ، ما برآنیم که با ارایه خدمت به گروهای مختلف در زمینه عمده فروشی و خرده فروشی الگو شویم.به مشتریانمان تجربه خرید رضایت بخش با ارائه بهترین قیمت و بهترین کالا را فراهم آوریم و تعهد عمیق به جامعه به عنوان یک بازیگر اقتصادی و مسئولیت پذیر باشیم.امید است بتوانیم نقش موثری در خدمت رسانی به جامعه را ایفا نماییم.